Nieuws

In memoriam Hachemi Filali

Op 27 juni j.l. is Hachemi Filali overleden. Hachemi was vele jaren een prominent lid, vrijwilliger en vooral een begrip op onze club. Altijd met een mooie lach, mooie verhalen en bloedfanatiek op de baan. “Een bal; is nooit: ‘Ik weet het niet’. Hij is óf in, óf uit”.

Hij was na een intensieve periode als voetballer geheel bekeerd tot het tennis en bekeerde ook anderen daartoe. Hij speelde altijd met veel plezier en kon zeer fanatiek in zijn spel zijn, zeker tijdens de competitiewedstrijden. Vele jaren speelde hij mee in het Vrijdagavond heren dubbel team 35+. Tijdens de competitiewedstrijden bracht hij onze tegenstanders vaak tot wanhoop met zijn consistente hoge terugspeelballen. Zijn filosofie was tamelijk eenvoudig: de bal was in of uit. Zijn scherpe calls brachten vaak een glimlach op de lippen van zijn medespelers. Hij speelde vaak ook door de week op de ochtenden met de ‘veteranen’ van de club. Hij was geheel en al geïntegreerd en accepteerde anderen altijd zoals ze waren en verwachtte dat ook terug. Na afloop van de wedstrijd even douchen en daarna aan een frisje, een enkele keer ook met een 0.0. Zo kan hij genieten van de wedstrijd, gewonnen of verloren, en de sfeer erna. Hij was onverstoorbaar en deelde altijd graag zijn gedachten met eenieder. Toen hij ziek werd, bleef hij lang het vertrouwen houden dat het goed ging komen. Op 75 jarige leeftijd is hij overleden. Wij zullen Hachemi herinneren als een markant mens, recht door zee en met een scherp oog voor de lijn.

Wij condoleren de familie van Hachemi en wensen ze heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies.

Wij zullen Hachemi missen.

« Terug

» Nieuws archief