Competitie

mei 2019

dinsdag 7 mei 2019
donderdag 9 mei 2019
vrijdag 10 mei 2019
zaterdag 11 mei 2019
zondag 12 mei 2019
dinsdag 14 mei 2019
vrijdag 17 mei 2019
zaterdag 18 mei 2019
zondag 19 mei 2019
dinsdag 21 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 29Stand
10:00WOERDEN 1-DE GOUWE SMASH 1Kunstgras
donderdag 23 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:30ZWALUWEN UTRECHT 1911 2-WOERDEN 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00WOUBRUGGE 1-WOERDEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00WOERDEN 2-CROMWIJCK 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00WOERDEN 2-MONTFOORT 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00WOERDEN 3-DE HEKSENMEPPERS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00VECHTLUST 5-WOERDEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
19:00GROENEKAN 1-WOERDEN 1Hardcourt
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00GROENVLIET 2-WOERDEN 1Hardcourt
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
09:00VECHTLUST 10-WOERDEN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
09:30WOERDEN 1-MONTFOORT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
12:00FAK 1-WOERDEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 39Stand
13:00WOERDEN 2-IDUNA 7Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 25Stand
13:00WOERDEN 3-PVDV 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 35Stand
13:30DE GOUWE SMASH 2-WOERDEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 40Stand
13:30MONTFOORT 2-WOERDEN 1Gravel
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 109Stand
09:00WOERDEN 1-KAMERIK 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
11:00WOERDEN 1-IDUNA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:00WOERDEN 1-BAARN 1Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 29Stand
10:00WOERDEN 1-DE BLAUWE REIGER 1Kunstgras
donderdag 30 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00WOERDEN 1-VEP 1Kunstgras
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ZEVENHOVEN 2-WOERDEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00WOERDEN 2-BOTESA 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00WOERDEN 2-BE QUICK-GOUDA 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00TIOD GOUDA 4-WOERDEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00MAARSEN-BROECK 1-WOERDEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 26Stand
19:00SOEST-ZUID 3-WOERDEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00WOERDEN 1-PVDV 1Kunstgras