Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
WOERDEN 1-MONTFOORT 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
WOERDEN 1-VEP 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
WOERDEN 1-LINSCHOTEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
WOERDEN 1-PVDV 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 23Stand
09:30DE BLAUWE REIGER 9-WOERDEN 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
12:00IJSBAANPAD 6-WOERDEN 2Gravel
Betaald parkeren
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
13:00HERCULES-UTRECHT 2-WOERDEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 22Stand
13:30PVDV 2-WOERDEN 2Roodzand Kunstgras
Aan de bar kunt u alleen pinnen
zondag 5 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
12:00WOERDEN 1-NIEUWKOOP 1Kunstgras
dinsdag 7 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00WOERDEN 1-VECHTLUST 1
donderdag 9 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:30ARTESIA 1-WOERDEN 1Roodzand Kunstgras
Baan 3 en 4 In het clubhuis alleen pinnen
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00VLTV 1-WOERDEN 1Roodzand Kunstgras
Cashless vereniging
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 34Stand
19:00WOERDEN 2-MILAND 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00MONTFOORT 1-WOERDEN 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 8Stand
19:00WOERDEN 2-DESTO 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00DE UITHOF 2-WOERDEN 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00WOERDEN 1-UITHOORN 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00WOERDEN 2-VEP 1
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
WOERDEN 2-VEP 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 22Stand
WOERDEN 2-LOENEN (UTR) 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
WOERDEN 3-BENSCHOP 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 23Stand
WOERDEN 4-KAMERIK 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
10:00CROMWIJCK 1-WOERDEN 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30TER AAR 2-WOERDEN 1Gravel
betalingen alleen met de pin mogelijk
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
14:00BOTESA 1-WOERDEN 1Gravel
ALLEEN BETALEN MET PIN
maandag 13 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
10:00BOTESA 1-WOERDEN 1Gravel
U kunt bij onze vereniging alleen betalen met PIN
dinsdag 14 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00RANDENBROEK 1-WOERDEN 1
donderdag 16 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00WOERDEN 1-MILAND 1Kunstgras
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00WOERDEN 1-LANGERAAR 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 34Stand
19:00KOCKENGEN 3-WOERDEN 2Roodzand Kunstgras
Alleen betaling met pin mogelijk
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00WOERDEN 1-BE FAIR 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 8Stand
19:00TRIAQ 3-WOERDEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00WOERDEN 3-RHIJNAUWEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00KOCKENGEN 1-WOERDEN 1Roodzand Kunstgras
Alleen betaling met pin mogelijk
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00KAMERIK 3-WOERDEN 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
WOERDEN 1-GRIFFENSTEYN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
NIGTEVECHT 1-WOERDEN 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
WOERDEN 1-VECHTLUST 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
WOERDEN 1-DE HEKSENMEPPERS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
WOERDEN 1-CROMWIJCK 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
DE UITHOF 5-WOERDEN 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 23Stand
WILNIS 2-WOERDEN 4
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 22Stand
13:00DE BLAUWE REIGER 3-WOERDEN 2Gravel
zondag 19 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
09:00WOERDEN 1-DE RONDE VENER 2Kunstgras
dinsdag 21 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00WOERDEN 1-IDUNA 3
donderdag 23 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00UITHOORN 2-WOERDEN 1Gravel
Alleen pinbetalingen mogelijk
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00ZEVENHOVEN 3-WOERDEN 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 34Stand
19:00WOERDEN 2-DESTO 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TRIAQ 1-WOERDEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 8Stand
19:00WOERDEN 2-ATALANTA 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00ATTILA 1-WOERDEN 3Hardcourt
Er kan alleen gepind worden.
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00WOERDEN 1-UVV-TENNIS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00WOERDEN 2-CROMWIJCK 1
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 24Stand
WOERDEN 2-BOTESA 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 25Stand
TULIP HILVERSUM 4-WOERDEN 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 22Stand
WOERDEN 2-FAK 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
LOPIK 1-WOERDEN 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
WOERDEN 3-IDUNA 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 23Stand
WOERDEN 4-UITHOORN 8
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
13:00LUDENTI 1-WOERDEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30BE QUICK-GOUDA 1-WOERDEN 1Gravel
zondag 26 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
10:00TER AAR 1-WOERDEN 1Gravel
betalingen alleen met de pin mogelijk